Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Na turniejach szachowych

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
W Lublinie w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 100 – rocznicy Odzyskania Niepodległości bardzo dobrze zaprezentował się Kacper Czuchryta, zajmując II miejsce w kategorii do lat 8. W turnieju Open do lat 12 drugie miejsce zajął – Andrzej Rzymowski, drugi w kategorii do lat 18 był Hubert Dębczak. Wysoko w kategorii OPEN uplasował się nasz najlepszy zawodnik Andrzej Rogoza, zajmując 7 miejsce oraz Adrian Matyjaszczyk – 8 miejsce. W Otwocku w Powiatowym Domu Kultury zorganizowano 4 listopada trzy turniejową XI Otwocką Jesień Szachową. W kategorii Open w bardzo silnej obsadzie 5 miejsce zajął Andrzej Rogoza, 24 był Adrian Matyjaszczyk, 26 Piotr Opolski – wszyscy zanotowali wzrosty rankingu międzynarodowego. W turnieju dla IV kategorii Wiktor Opolski wygrał cały turniej, uzyskując 100% wynik. W turnieju klasyfikacyjnym 46 miejsce zajął Aleksander Opolski, będący jednocześnie najmłodszym szachistą na całym festiwalu. Dodatkowo przeprowadzono klasyfikację „Rodzin Szachowych”. Drużyna Opolskich zdobyła II miejsce na 23 sklasyfikowanych rodzin z wynikiem 12 pkt.

Pełna treść wiadomości na: lubartowiak.com.pl/?p=89808
lubartowiak.com.pl, Źródło artykułu: lubartowiak.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubartowski

  Powiat lubartowski – powiat, którego siedzibą jest miasto Lubartów, znajdujące się w województwie lubelskim. Należą do niego gminy Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, Uścimów oraz miasta Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski.

  Obszar ten należy do trzech krain geograficznych - Mazowsza, Wyżyny Lubelskiej i Polesia Lubelskiego. Największą rzeką powiatu jest Wieprz.

  Do zabytków należy wiele pałaców i dworów, jak np. Zespół pałacowo – parkowy w Kocku mieszczący się w urokliwym miejscu , które zachwyca odwiedzających. Dodatkowo warto zobaczyć także Pałac Sanguszków i Dwór w Samoklęskach. Turystów kuszą również jeziora w Firleju i Ostrowie Lubelskim, gdzie można uprawiać sporty wodne i Zalew w Pałecznicy, który jest idealnym miejscem do wypoczynku.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola