Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MOSiR szuka ratownika wodnego

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko ratownik wodny. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy. Wymagania: – nieposzlakowana opinia; – niekaralność; – aktualne uprawnienia ratownika wodnego tj. posiadanie uprawnień do wykonywania ratownictwa wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydanym na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. (Dz. U. poz. 747) lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia na ratownika wodnego – zaświadczenie o ukończonym kursie KPP; – aktualna legitymacja ratownika wodnego lub dokument potwierdzający przynależność w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa; – umiejętność pracy w zespole; – umiejętność szybkiego podejmowania decyzji; – dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność, sumienność, komunikatywność; Życiorys (CV) opatrzony własnoręcznym podpisem (dopuszcza się skan podpisu) i własnoręcznie podpisaną (dopuszcza się skan podpisu) zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Zgodnie z art 6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (Dz. Urz. UE L Nr 119 poz.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisk: Ratownik wodny w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubartowie ” oraz własnoręcznie podpisane (dopuszcza się skan podpisu) oświadczenie o niekaralności (wzór w załączeniu) należy składać w biurze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie w godz. 7.30- 15.00 ul. Lubelska 68, 21-100 Lubartów, pocztą na adres Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie ul. Lubelska 68, 21-100 Lubartów lub drogą e-mailową na adres: biuro@mosirlubartow.pl., w terminie do dnia 20 października 2018

Pełna treść wiadomości na: lubartowiak.com.pl/?p=89160
lubartowiak.com.pl, Źródło artykułu: lubartowiak.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubartowski

  Powiat lubartowski – powiat, którego siedzibą jest miasto Lubartów, znajdujące się w województwie lubelskim. Należą do niego gminy Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, Uścimów oraz miasta Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski.

  Obszar ten należy do trzech krain geograficznych - Mazowsza, Wyżyny Lubelskiej i Polesia Lubelskiego. Największą rzeką powiatu jest Wieprz.

  Do zabytków należy wiele pałaców i dworów, jak np. Zespół pałacowo – parkowy w Kocku mieszczący się w urokliwym miejscu , które zachwyca odwiedzających. Dodatkowo warto zobaczyć także Pałac Sanguszków i Dwór w Samoklęskach. Turystów kuszą również jeziora w Firleju i Ostrowie Lubelskim, gdzie można uprawiać sporty wodne i Zalew w Pałecznicy, który jest idealnym miejscem do wypoczynku.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola