Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IV Motozłaz - Firlej / Lubartów - eliminacja do MPPZ 2016

 
Wyjazd ekip śląskich - Magneto w barwach Automobilklubu Śląskiego & Ostatni Mohikanie na Mistrzostwa Polski Pojazdów Zabytkowych do Firleja w gminie Lubartów na Motozłaz 2016 organizowany przez Federację Zmotoryzowanych w dniach 12-15 sierpnia 2016 roku. Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę i towarzystwo. Pozdrawiam Kolegę Brodę z Brodnicy oraz przyjaciół z Olsztyna. Magneto P.S. Pierwsze próby pracy z nowym programem do obróbki filmów. Ale przynajmniej jest kawałek naszej trasy do wspomnień. Film nie dostępny na urządzenia mobilne z uwagi na podklad muzyczny z prawami autorskimi i YouTube blokuje. Zapraszam do zabaczenia na komputerze.

 


Magneto
 
Data pliku video: 2016-10-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubartowski

  Powiat lubartowski – powiat, którego siedzibą jest miasto Lubartów, znajdujące się w województwie lubelskim. Należą do niego gminy Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, Uścimów oraz miasta Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski.

  Obszar ten należy do trzech krain geograficznych - Mazowsza, Wyżyny Lubelskiej i Polesia Lubelskiego. Największą rzeką powiatu jest Wieprz.

  Do zabytków należy wiele pałaców i dworów, jak np. Zespół pałacowo – parkowy w Kocku mieszczący się w urokliwym miejscu , które zachwyca odwiedzających. Dodatkowo warto zobaczyć także Pałac Sanguszków i Dwór w Samoklęskach. Turystów kuszą również jeziora w Firleju i Ostrowie Lubelskim, gdzie można uprawiać sporty wodne i Zalew w Pałecznicy, który jest idealnym miejscem do wypoczynku.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola