Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bodziacki wygrał w sądzie z Paśnikiem

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Z wniosku Janusza Bodziackiego w trybie wyborczym Sąd Okręgowy w Lublinie wydał  8 października orzeczenie, w sentencji którego zakazał emisji spotu na stronie Komitetu Wyborczego Wspólny Lubartów, Facebook oraz w telewizji Spółdzielni Mieszkaniowej Kanał S. Ponadto sąd nakazał zamieścić w telewizji Kanał S planszę całoobrazową sześć razy w ciągu dnia, przez siedem dni następujących po wyroku oraz na portalu Komitetu Wspólny Lubartów i Facebook. Sprostowanie dotyczy podanej w spocie wyborczym informacji przez Paśnika. Okazuje się, że nieprawdziwe jest twierdzenie, że ceny za śmiecie wzrosły o 100%, nieprawdziwe jest twierdzenie że woda i ścieki wzrosły o 37%, nieprawdziwe jest twierdzenie, że zadłużenie miasta wzrosło do 33 mln zł. Sąd zasądził od p. Paśnika kwotę 2000 zł na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Św. Anny w Lubartowie i zwrot kosztów zastępstwa procesowego dla J. Bodziackiego. Orzeczenie jest jeszcze nieprawomocne. Red.

Pełna treść wiadomości na: lubartowiak.com.pl/?p=89304
lubartowiak.com.pl, Źródło artykułu: lubartowiak.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubartowski

  Powiat lubartowski – powiat, którego siedzibą jest miasto Lubartów, znajdujące się w województwie lubelskim. Należą do niego gminy Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, Uścimów oraz miasta Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski.

  Obszar ten należy do trzech krain geograficznych - Mazowsza, Wyżyny Lubelskiej i Polesia Lubelskiego. Największą rzeką powiatu jest Wieprz.

  Do zabytków należy wiele pałaców i dworów, jak np. Zespół pałacowo – parkowy w Kocku mieszczący się w urokliwym miejscu , które zachwyca odwiedzających. Dodatkowo warto zobaczyć także Pałac Sanguszków i Dwór w Samoklęskach. Turystów kuszą również jeziora w Firleju i Ostrowie Lubelskim, gdzie można uprawiać sporty wodne i Zalew w Pałecznicy, który jest idealnym miejscem do wypoczynku.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola