Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

11 stycznia otwarcie Klubu Senior+ w LOK

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Oficjalne otwarcie Klubu Senior+ w piątek 11 stycznia o godz. 13.00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Przypominamy, że przy Lubartowskim Ośrodku Kultury powstało nowe miejsce dla seniorów. Klub Senior+  to miejsce, gdzie wspólnie mogą rozwijać swoje pasje, dzielić się zainteresowaniami. Projekt realizowany jest przez Lubartowski Ośrodek Kultury w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Celem projektu jest wzrost dostępności do wysokiej jakości usług społecznych. Udział w projekcie jest bezpłatny. W ramach Klubu  Senior+ przewidziane są m.in. zajęcia ruchowe, wsparcie psychologiczne, kurs komputerowy, warsztaty kulinarne, spotkania z dietetykiem, kurs florystyczny. Ponadto odbędą się wyjazdy np. do Nałęczowa, czy na Roztocze, wyjścia do kina, teatru oraz imprezy okolicznościowe. Na potrzeby klubu Senior+ powstała kuchnia, jest pokój z tv, zakupiono stół do tenisa stołowego, kije nordic walking, aparat fotograficzny. Otwarcia klubu dokona burmistrz Krzysztof Paśnik. Sylwia Cichoń

Pełna treść wiadomości na: lubartowiak.com.pl/?p=91356
lubartowiak.com.pl, Źródło artykułu: lubartowiak.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubartowski

  Powiat lubartowski – powiat, którego siedzibą jest miasto Lubartów, znajdujące się w województwie lubelskim. Należą do niego gminy Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, Uścimów oraz miasta Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski.

  Obszar ten należy do trzech krain geograficznych - Mazowsza, Wyżyny Lubelskiej i Polesia Lubelskiego. Największą rzeką powiatu jest Wieprz.

  Do zabytków należy wiele pałaców i dworów, jak np. Zespół pałacowo – parkowy w Kocku mieszczący się w urokliwym miejscu , które zachwyca odwiedzających. Dodatkowo warto zobaczyć także Pałac Sanguszków i Dwór w Samoklęskach. Turystów kuszą również jeziora w Firleju i Ostrowie Lubelskim, gdzie można uprawiać sporty wodne i Zalew w Pałecznicy, który jest idealnym miejscem do wypoczynku.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola